Dagens oppskrift: Winter Hearts

Hver dag i november legger vi ut tips om en gratis oppskrift på julestrikk.

Dagens julestrikk: Winter Hearts av Victoria Magnus


Foto: Victoria Magnus



Populære innlegg



Annonse: Tilbud på bøker

Tilbud hos Adlibris: 158,- for "Magisk strikking 2: en offisiell Harry Potter-strikkebok "
Tilbud hos Adlibris: 179,- for "Nye masker fra Wiola"
Tilbud hos Adlibris: 138,- for "Hundestrikk"

Annonse: Tilbud på garn

30 % på alpakkagarn fra Drops hos Adlibris
Black Week på garn hos Adlibris
Black Week hos Rito Garn & Hobby

  1. Har dere prøvd å strikke noe på engelsk før? Det er ikke så vanskelig som man kan frykte. Jeg brukte litt tid før jeg turte, men når jeg først kom i gang innså jeg at det ikke var så vanskelig som jeg hadde trodd. Et lite prosjekt som dette er jo en perfekt start, ikke så farlig om det skulle balle seg til. Jeg bruker ordboka her på sida til hjelp http://www.strikkeoppskrift.com/engelske-ord-og-uttrykk

  2. Hvis du Merethe ikke synes det er vanskelig ,så kan du vel oversette og legge den ut på Norsk.Jeg klarer ikke å gjøre det,ble veldig skuffet over at den var på Engelsk:)

  3. Enig med Merethe at det ikke er så vanskelig som man skulle tro. Har prøvd å strikke to ting med engelsk oppskrift og med ordboka som Merethe henviser til gikk det helt fint.
    Lykke til 🙂

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *