1. Har dere prøvd å strikke noe på engelsk før? Det er ikke så vanskelig som man kan frykte. Jeg brukte litt tid før jeg turte, men når jeg først kom i gang innså jeg at det ikke var så vanskelig som jeg hadde trodd. Et lite prosjekt som dette er jo en perfekt start, ikke så farlig om det skulle balle seg til. Jeg bruker ordboka her på sida til hjelp http://www.strikkeoppskrift.com/engelske-ord-og-uttrykk

  2. Hvis du Merethe ikke synes det er vanskelig ,så kan du vel oversette og legge den ut på Norsk.Jeg klarer ikke å gjøre det,ble veldig skuffet over at den var på Engelsk:)

  3. Enig med Merethe at det ikke er så vanskelig som man skulle tro. Har prøvd å strikke to ting med engelsk oppskrift og med ordboka som Merethe henviser til gikk det helt fint.
    Lykke til 🙂

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *