Hver dag legger vi ut tips om en gratis strikkeoppskrift. Noen ganger er det en ny oppskrift, andre ganger kan det være en oppskrift som fortjener å tas fram igjen.
NB: Denne genseren er dessverre ikke lenger gratis!
Dagens oppskrift: Laila-genseren av Sissel Marie Johansen
Kjempefin gensar😊
Hvorfor kan jeg ikke finde opskrift
på genseren så jeg kan kopiere den?
Fin genser
En fin genser som æ fikk lyst til å strikk. Ønsker å få oppskriften på Laila genseren.
Hei alle!
Denne oppskriften var gratis da den først ble lagt ut her, men nå er den dessverre ikke lenger det.
Men den koster bare 20 kroner, og kan kjøpes via lenka i innlegget.
Du svarede aldrig på min email
hvorfor jeg ikke kunne kopiere
den mens den kunne fås gratis.
Vil gerne bede om et svar tak
Hei. Jeg har laget mønsteret til Lailagenseren, og siden du har forespurt etter mønsteret da den var gratis, så kan jeg gjerne sende den til deg på mail. Send med en mail, så ordner vi det 🙂 epost : malamutta@hotmail.com
Hei Torhild,
Jeg kan ikke se at vi har fått noen e-post om det. Men uansett, jeg vet ikke hvorfor du ikke kunne kopiere den, den lå fritt ute til nedlasting.
Ønsker å få tilsent mønster på laila agenser/kofte,mot at æ betaler for det, på for hånd takk. Hilsen Gunn Johansen
Her er linken til siden der du kan kjøpe den : http://www.ravelry.com/patterns/library/laila-genseren. Dette er en genser. Jeg holder på å lage en kofte oppskrift, men den er ikke ferdig ennå.