// Ny bok fra Tine Solheim: Maskepi – en sammensvergelse i strikking og hekling
 

Annonse

 

Bøker

Ny bok fra Tine Solheim: Maskepi – en sammensvergelse i strikking og hekling


Tine Solheims bok Maskeball i strikking og hekling, som kom ut i 2008, ble en stor suksess.

Nå er hennes nye bok Maskepi – en sammensvergelse i strikking og hekling i salg.

Tine Solheim Maskepi



Forfatteren beskriver den nye boka som en sammensvergelse av flere superdyktige strikke- og hekledamer, stylist Vibeke Mæle og fotograf Charlotte Spetalen.

Mens den forrige boken langt på vei var en fellesnevner for ting Tine Solheim gjennom et par års tid hadde gjort for ukeblader, er alt i denne boka nytt; laget fra scratch og det i rekordfart!

Du finner 135 forskjellige modeller, alt fra interiør, jakker, gensere, skjørt, kjoler, tunikaer, tights og strømpebukser, til leggings, pulsvanter, luer, skjerf, sjal, vesker, smykker, spiletoppkjoler og heklede borddekkingsting!.

Denne boken handler ikke bare om håndarbeid, men også om den kreative kraften som unnfanger idéer og lar dem manifestere seg i vakre masker.

Jeg gleder meg! :-)

Du kan gjerne legge igjen en kommentar til dette innlegget

 

Kan vi friste med noe annet, eller vil du kanskje opp til toppen?

 

Strikkehjelp



Kjøp strikkebøker

  • Hobbyklubben
  • Bokkilden
  • Haugen Bok
  • Cdon.com
  • Amazon.co.uk
  • Play.com
 
 
Kjøp blader:     Reis ut i verden:    Scandic     Telefoni: